SKUP SAMOCHODÓW WROCŁAW

Skup samochodów Wrocław – rzetelność i szybkość

 

Jesteśmy firmą profesjonalnie zajmującą się skupem samochodów, Wrocław to siedziba naszej firmy, ale odkupujemy auta z całego województwa dolnośląskiego. Skupem pojazdów za gotówkę zajmujemy się od 2002 roku i w ciągu tych lat wykonaliśmy wiele udanych i korzystnych dla obydwu stron transakcji. Dzięki temu zdobyliśmy duże doświadczenie na rynku tych usług i cieszymy się dużym gronem zadowolonych klientów. Jeśli szukacie Państwo firmy, która odkupi samochód w każdym stanie na korzystnych warunkach to zapraszamy do zainteresowania się naszą ofertą. Wypłacamy najwięcej gotówki spośród innych firm zajmujących się skupem pojazdów.

 

Czym wyróżniany się na tle konkurencji?

   Na tle konkurencji wyróżniamy się obustronnym zadowoleniem po przeprowadzeniu każdej transakcji, cechuje nas indywidualne podejście do każdego sprzedającego samochód. Odkup pojazdów dotyczy aut całych oraz uszkodzonych, które odbieramy przez 24 godziny na dobę i 7 dnie w tygodniu. Każdy właściciel pojazdu, który współpracuje ze skupem samochodów Wrocław i okolice:

  • Otrzymuje wypłatę gotówki w momencie podpisania umowy kopna-sprzedaży
  • Każda przeprowadzana w naszej firmie transakcja jest legalna i bezpieczna
  • Właściciel auta nie musi czekać na potencjalnego kupującego lub  na sprzedaż w komisie
  • Skupujemy wszystkie pojazdy, więc klient nie musi martwić się stanem swojego samochodu
  • Oszczędność czasu, sprzedający nie musi umawiać się na spotkania z nabywcami z ogłoszenia
  • Nie ma problemu z transportem niesprawnego auta, skup zajmie się tym skutecznie i dowiezie samochód do siedziby naszej firmy.

   Prowadzimy działalność nastawioną nie tylko na osiągnie zysków ze skupu samochodów, ale również staramy się pomagać klientom, którzy nie mogą samodzielnie dostarczyć swojego uszkodzonego pojazdu do naszej firmy. Posiadamy autolawetę, co pozwala nam odebrać pojazd z każdego miejsca, zarówno z pod domu klienta jak i z miejsca wypadku drogowego. Pracownicy skupu aut mają bogate doświadczenie w wykonywaniu takiej usługi, więc nie trzeba martwić się bezpiecznym transportem niesprawnego samochodu.

Przebieg procedury skupu samochodów – Wrocław i całe województwo dolnośląskie

 Zapewniamy Państwu oględziny sprzedawanego samochodu w każdym wskazanym miejscu, nie muszą one odbywać się na terenie naszego skupu samochodów we Wrocławiu. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowania klientów, stworzyliśmy możliwość kontaktu z naszą firmą nie tylko telefonicznego, ale również online za pomocą formularza wyceny pojazdu.

Wstępną cenę możecie Państwo poznać szybko i dzięki temu podjąć decyzję o sprzedaży auta w naszym skupie. Przedstawiciel naszej firmy przyjedzie w umówione miejsce, dokona oceny pojazdu i przedstawi ofertę. Jeżeli będzie ona odpowiednia dla Państwa, transakcja zostanie zrealizowana od ręki, łącznie z wypłatą gotówki. Nasz pracownik przygotuje wszystkie niezbędne dokumenty: umowę, fakturę, wypowiedzenie OC itp. Do wszystkich procedur odkupu samochodów podchodzimy profesjonalnie, staramy się sprostać oczekiwaniom klientów i dostosować naszą ofertę do potrzeb każdego właściciela auta

 

Pilna potrzeba sprzedania pojazdu ciężarowego – skup samochodów we Wrocławiu odkupi również takie auto

 Prowadząc skup samochodów we Wrocławiu należymy do nielicznych firm zajmujących się odkupem ciężarówek. Wielu klientów było zainteresowanych taką formą usługi, więc postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność i odkupujemy również samochody ciężarowe. Można na naszej stronie internetowej wypełnić formularz skupu aut, wpisując takie dane jak: marka pojazdu, wkleić jego zdjęcie i podać swoją cenę sprzedaży itd.

Po tym pozostaje jedynie czekać na kontakt pracownika skupu. A można po prostu zadzwonić na wskazany na stronie numer telefonu. Przedstawiciel naszej firmy zawsze dokonuje rzetelnej oceny samochodu, biorąc pod uwagę markę, rocznik, kolor oraz stan techniczny, na tej podstawie przedstawia ofertę odkupu. Możecie Państwo podjąć decyzję sprzedaży od ręki lub zastanowić się i w ciągu kliku dni skontaktować ze skupem. Oględziny samochodu są bezpłatne, więc nie ma obawy o dodatkowe koszty

Dlaczego klienci polecają skup samochodów we Wrocławiu swoim znajomym?

 

Każdy klient wpisując w przeglądarkę skup samochodów Wrocław szybko zauważy, że nasza firma wyróżnia się bogatą ofertą dostosowaną do potrzeb wszystkich klientów potrzebujących szybko sprzedać swój samochód. Minimum formalności, dojazd w każde miejsce, transport z użyciem naszej lawety, korzystna cena to spowodowało, że nasza firma stała się rozpoznawalna na terenie całego województwa dolnośląskiego.

Każdy, kto współpracował z naszym skupem samochodów zdaje sobie sprawę, że pracujemy rzetelnie, nie zaniżamy wartości samochodu i wypłacamy gotówkę od ręki. Na pewno każdy właściciel pojazdu ma świadomość, że odkupujemy auta po niższej cenie niż rynkowa, ale transakcje u nas przebiegają szybko i sprawnie, jesteśmy elastyczni i potrafimy przedstawić ofertę, która zadowala klienta. Każdy, kto poszukuje dobrego miejsca, w którym może sprzedać swój samochód, zapraszamy do kontaktu z naszym skupem samochodów we Wrocławiu.

Oferowana przez nas wycena jest darmowa i nie zobowiązuje Państwa do sprzedaży. Pracownicy naszej firmy posiadają wiedzę zawodową na temat motoryzacji i bieżącej sytuacji na rynku samochodów, dlatego oferujemy, gotówkę adekwatną do wycenianego pojazdu.

 

 

 

Wrocław – skujemy samochody od ręki

Wychodzimy naprzeciw potrzebom wszystkich właścicieli pojazdów, którzy poszukują rzetelnego nabywcy, który odkupi ich samochód i zapłaci najlepszą cenę na rynku.  Naszym atutem jest doświadczenie w branży i zamiłowanie do motoryzacji. Pracujemy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, oferując Państwu obsługę na wysokim poziomie.

Warto skorzystać z naszych usług, ponieważ jesteśmy firmą godną zaufania, oferującą swoim klientom kompleksowość i wysoki profesjonalizm.

Jesteśmy firmą, która działa nieprzerwanie od kilkunastu lat zapewniając najwyższej klasy świadczone usługi.

Sprzedanych samochodów

Lat na rynku

%

Zadowolonych osób

SKUP SAMOCHODÓW WROCŁAW – POŻYCZKI POD ZASTAW AUT – POMOC DROGOWA

Zgłoś się do nas już teraz!