SKUP SAMOCHODÓW używanych WROCŁAW

Skup samochodów używanych Wrocław – jakość i szybkość

Niniejsza oferta skierowana jest do osób oraz firm ceniących szybką i profesjonalną obsługę. Nasza firma jest przodującym przedsiębiorstwem w kategorii skup samochodów używanych Wrocław. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, dlatego cechujemy się ugruntowaną pozycją na rynku skupu pojazdów, co potwierdzają pozytywne opinie naszych stałych i nowych klientów. Ponadto wszelkie transakcje realizujemy gotówkowo, dzięki czemu współpraca z nami przebiega szybko i sprawnie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, udostępniliśmy intuicyjną stronę www, poprzez którą można m.in. wysłać formularz skupu samochodu, zapoznać się szczegółowo z naszą ofertą lub uzyskać kontakt telefoniczny do naszego konsultanta. Ponadto na tle konkurencji w kategorii skup samochodów używanych we Wrocławiu wyróżnia nas sprawna obsługa w trakcie oględzin pojazdu na zapleczu serwisowym. Dysponujemy doświadczonym i wykwalifikowanym personelem technicznym dokonującym weryfikacji stanu technicznego samochodu oraz profesjonalnym zapleczem warsztatowym umożliwiającym dokonanie kompleksowego sprawdzenia pojazdu. Określenie stanu technicznego ma na celu m.in. określenie występujących usterek i niesprawności, a tym samym wysokości dodatkowych nakładów finansowych, jakie będą konieczne do usprawnienia samochodu. Klient otrzymuje od nas rzetelną informację zarówno o stanie technicznym pojazdu, jak i sprawności wyposażenia oraz o stanie wizualnym auta. Na podstawie przeprowadzonej weryfikacji dokonywana jest wycena, która jest naszą najmocniejszy, atutem, ponieważ dajemy najwięcej gotówki za samochody używane na rynku.

.

Szukacie Państwo profesjonalnego skupu samochodów używanych we Wrocławiu ? Zapraszamy

Nasze bogate doświadczenie w branży motoryzacyjnej sprawia, że stale rozwijamy swoją działalność, dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom rynku jesteśmy do państwa dyspozycji 24h. Działamy skutecznie i szybko, dlatego zaliczamy się do liderów wśród firm w branży skup samochodów używanych Wrocław.

 

Szanując czas klienta, staramy się w sposób elastyczny ustalać termin oględzin oraz profesjonalnie dokonywać finalizacji transakcji ukierunkowanej na zadowolenie naszego kontrahenta. Współpraca z nami umożliwi państwu szybko zbyć pojazd za najlepszą cenę na rynku. Ponadto gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz realizację na najwyższym poziomie wszelkich formalności związanych z kupnem-sprzedaży pojazdu.

Nasi konsultacji pozostają do państwa dyspozycji, dzięki czemu istnieje możliwość uzyskania szczegółowych informacji w zakresie, m.in. przebiegu i miejscu oględzin samochodu lub sposobu wyceny pojazdu.

Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza, dlatego dajemy najwięcej gotówki, co wpływa na coraz większe zainteresowanie klientów indywidualnych i biznesowych. Współpraca z nami zaoszczędzi państwu długoterminowej sprzedaży poprzez portale internetowe oraz stacjonarne giełdy lub komisy, w trakcie której wartość pojazdu stale jest obniżana.

 

 

Dlaczego warto zadzwonić do Nas ?

Skup samochodów używanych Wrocław prowadzimy bez względu na rok produkcji pojazdów oraz ich stan techniczny. W trakcie oględzin samochodu wszelkie niesprawności, usterki mechaniczne oraz wady estetyczne m.in. wgniecenia i zarysowania karoserii, ogniska korozji, itp. zgłoszone przez sprzedającego lub stwierdzone przez technika dokonującego oględzin ujmowane są w raporcie wyceny.

Dajemy najwięcej gotówki, dlatego bez względu na negatywne uwagi co do sprawności pojazdu lub stanu wizualnego klient otrzymuje najlepszą ofertę dostępną na rynku. Klientom zbywającym pojazd gwarantujemy szybkie podpisanie umowy kupna-sprzedaży oraz natychmiastową wypłatę gotówki.

 

W dniu sprzedaży auta wszelkie formalności dotyczące wyrejestrowania pojazdu realizuje nasza firma, dzięki czemu sprzedawca nie marnuje czasu na załatwianie dalszych formalności. Do współpracy zapraszamy wszystkich klientów, którzy chcą szybko, sprawnie i profesjonalnie sprzedać pojazd za gotówkę, bez zbędnych formalności.

Jak przebiega transakcja skupu ?

Transakcja z nami przebiega w przyjaznej atmosferze oraz bez wywierania presji na sprzedającym. Po oględzinach pojazdu otrzymają państwo natychmiastową wycenę, jednak samą decyzję o sprzedaży samochodu klient podejmuje w najbardziej dogodnym dla niego terminie.

Bogate doświadczenie wpływa na sprawność realizowanych przez nas transakcji, które ograniczamy do minimum formalności. Wpływa to pozytywnie zarówno na zadowolenie klienta, jak i na czas finalizacji sprzedaży. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorstwami z całego kraju, co umożliwia nam stałe dostosowywanie naszej oferty do potrzeb bieżącego rynku.

 

Nasz personel techniczny poddawany jest okresowym szkoleniom z zakresu weryfikacji stanu technicznego pojazdów, co wpływa na wysoką jakość realizowanych oględzin. Podczas skupu pojazdów dokonywana jest kontrola prawa własności, poprzez wgląd w bazę pojazdów skradzionych. Ponadto kontroli podlegają wcześniej wykonywane badanie techniczne oraz weryfikowana jest ilość przejechanych kilometrów. Jesteśmy otwarci na stałą współpracę, dlatego każdą transakcję traktujemy indywidualnie z dbałością o każdy szczegół ukierunkowany na satysfakcję klienta.

Wrocław – skujemy samochody od ręki

Wychodzimy naprzeciw potrzebom wszystkich właścicieli pojazdów, którzy poszukują rzetelnego nabywcy, który odkupi ich samochód i zapłaci najlepszą cenę na rynku.  Naszym atutem jest doświadczenie w branży i zamiłowanie do motoryzacji. Pracujemy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, oferując Państwu obsługę na wysokim poziomie.

Warto skorzystać z naszych usług, ponieważ jesteśmy firmą godną zaufania, oferującą swoim klientom kompleksowość i wysoki profesjonalizm.

Jesteśmy firmą, która działa nieprzerwanie od kilkunastu lat zapewniając najwyższej klasy świadczone usługi.

Sprzedanych samochodów

Lat na rynku

%

Zadowolonych osób

SKUP SAMOCHODÓW WROCŁAW – POŻYCZKI POD ZASTAW AUT – POMOC DROGOWA

Zgłoś się do nas już teraz!