SKUP SAMOCHODÓW uszkodzonych WROCŁAW

Skup samochodów uszkodzonych Wrocław – bo każdy wkład finansowy da się mądrze odzyskać.

Skup samochodów uszkodzonych to ogromna szansa na odzyskanie zainwestowanych w auto pieniędzy dla jego właściciela, który nie jest w stanie lub po prostu nie chce borykać się naprawą samochodu. W wielu wypadkach naprawa ta nie jest zresztą możliwa, jednak zawsze da się odzyskać – choć częściowo – pieniądze zainwestowane w samochód, firmowy lub prywatny. Jesteśmy firmą działającą skutecznie, szybko i profesjonalnie. Zapraszamy Państwa do kontaktu przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, szanując Państwa czas i oferując najwięcej gotówki za skupowane samochody. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że uszkodzone auto to źródło mnóstwa problemów dla jego właściciela. Dlatego, dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w branży, minimalizujemy Państwa stres i działamy skutecznie, zyskując grono zadowolonych klientów, którzy chętnie do nas wracają i polecają nasze usługi rodzinie oraz znajomym. Zaufanie procentuje, a nasza firma stawia na najwyższą jakość obsługi klienta. Szanujemy w pełni Państwa czas i pieniądze.

.

Nasz skup aut uszkodzonych we Wrocławiu działa skutecznie, rzetelnie i etycznie

Rynek skupu samochodów uszkodzonych jest w Polsce i w samym Wrocławiu bardzo bogaty, jednak nie zawsze klienci chcący pozbyć się uszkodzonego auta mogą liczyć na bezpieczną transakcję. Nasza firma działa w pełni zgodnie z prawem, jednocześnie dbając o Państwa satysfakcję, maksymalną cenę za skupowane auto i płatność gotówką, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Doskonale znamy rynek i stąd nasza pewność wysokiej jakości proponowanych Państwu rozwiązań. Dodatkowo zapewniamy wgląd w wycenę jeszcze przed dokonaniem transakcji, bo chcemy, aby każdy nasz klient był pewien słuszności podjętych decyzji finansowych. Nasz skup aut to gwarancja życzliwej, kompetentnej obsługi i takie zasady rządzą każdym etapem współpracy z klientami, niezależnie od stanu technicznego oferowanych nam samochodów.

 

 

 

 

 

 

Skup aut samochodów uszkodzonych Wrocław  to pełne zaufanie i dyskrecja obsługi, bo cenimy sobie interesy każdego klienta

 Wybierając nasz skup aut uszkodzonych możecie Państwo liczyć na stałość i jednolitość przestrzeganych w naszej firmie procedur obsługi klientów. Zaraz po tym, jak nastąpi już kontakt z naszą firmą, proponujemy jak najszybsze spotkanie z pracownikiem skupu, informując Państwa o przebiegu postępowania i warunków prowadzenia transakcji. Rutynowo sprawdzamy dokumenty tożsamości, takie jak dane rejestracyjne uszkodzonego samochodu, pytamy również o jego udział w wypadkach, kolizjach i innych zdarzeniach. Jest to konieczne, aby ustalić, jaki jest faktyczny stan techniczny uszkodzonego pojazdu. Przywiązujemy również dużą wagę do kontroli tożsamości obecnego właściciela pojazdu, aby mieć pewność, że działamy zgodnie z literą prawa odbierając powierzane nam auto. Jesteśmy szczególnie wyczuleni na kwestie ewentualnej próby sprzedaży skradzionego pojazdu, dlatego nasi klienci darzą nas pełnym zaufaniem. Następnie przeprowadzamy rutynowe kontrole techniczne uszkodzonego auta, czyli sprawdzamy podstawowe właściwości jezdne, funkcje najważniejszych systemów i ogólny stan wyposażenia samochodu.

 

 

W naszym skupie decyzję ostateczną podejmuje klient, a my płacimy gotówką za przyjmowany samochód

 Każda osoba, która podejmie kontakt z naszym skupem, jest informowana o wycenie uszkodzonego pojazdu. Wycenę sporządzamy bezpłatnie i szczegółowo objaśniamy Państwu wartość rynkową auta, która była jej rzeczywistą podstawą. Dopiero po serii tych czynności klient podejmuje własną decyzję sprzedażową, nie ponosząc żadnych kosztów wyceny i – zanim nastąpi sprzedaż uszkodzonego auta – bez żadnych zobowiązań finansowych. Kiedy nasza oferta skupu jest już zaakceptowana, podpisujemy jasną, przejrzystą i jednoznaczną umowę kupna-sprzedaży. Umowę klient może skonsultować nie tylko z przedstawicielem naszego skupu, ale i z innymi osobami, którym ufa. Taka droga od kontaktu do sprzedaży zapewnia klientom pełne bezpieczeństwo prawne i finansowe dokonywanej transakcji. Dodatkowym atutem naszej firmy jest możliwość uzyskania przez klientów płatności gotówkowej za przekazywane do skupu auto, co bywa szczególnie przydatne w sytuacji, kiedy środki finansowe pozyskane z tej sprzedaży, są od razu inwestowane w nowy samochód lub inne, pilne płatności. Skupujemy uszkodzone auta we Wrocławiu ciesząc się szacunkiem klientów i pracując nieustannie na ten szacunek. Wiemy, że zaufanie jest w tej dziedzinie kluczowe, dlatego ufamy sobie i innym, oczywiście kontrolując każdy, pojedynczy przypadek proponowanego nam pojazdu, by uniknąć jakiejkolwiek niejasności prawnej.

Wrocław – skujemy samochody od ręki

Wychodzimy naprzeciw potrzebom wszystkich właścicieli pojazdów, którzy poszukują rzetelnego nabywcy, który odkupi ich samochód i zapłaci najlepszą cenę na rynku.  Naszym atutem jest doświadczenie w branży i zamiłowanie do motoryzacji. Pracujemy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, oferując Państwu obsługę na wysokim poziomie.

Warto skorzystać z naszych usług, ponieważ jesteśmy firmą godną zaufania, oferującą swoim klientom kompleksowość i wysoki profesjonalizm.

Jesteśmy firmą, która działa nieprzerwanie od kilkunastu lat zapewniając najwyższej klasy świadczone usługi.

Kolejny krok na ścieżce współpracy z klientami to już przegląd samochodu na zapleczu serwisowym, czyli określenie, czy dane auto będzie remontowane, czy też nadaje się wyłącznie do pozyskania z niego sprawnych jeszcze części. Kontrolujemy również przebieg kilometrów i skalę uszkodzeń oraz sprawdzamy, czy dany samochód nie jest notowany w bazie skradzionych pojazdów. Dzięki takim szczegółowym, rzetelnym procedurom, możliwa staje się prawidłowa wycena uszkodzonego pojazdu przyjmowanego do skupu. Dbamy o to, aby proponowana naszym klientom cena była maksymalna, jednocześnie szczegółowo i merytorycznie uzasadniając kwotę skupową, którą proponujemy na tym etapie pracy.

Sprzedanych samochodów

Lat na rynku

%

Zadowolonych osób

SKUP SAMOCHODÓW WROCŁAW – POŻYCZKI POD ZASTAW AUT – POMOC DROGOWA

Zgłoś się do nas już teraz!